Лектор - доц.Кравчук А.А.

Загальна інформація та методичні рекомендації щодо навчання в режимі дистанційного навчання з дисципліни «Філософія» для студентів 4 курсу ОС «бакалавр» географічного факультету та ННІ «Інститут геології»

До уваги студентів 4 курсу ОС «бакалавр» географічного факультету та ННІ «Інститут геології», які згідно із навчальними планами у цьому семестрі вивчатимуть дисципліну «Філософія» (викладач доц. Кравчук Андрій Андрійович).

Прошу ознайомитися із робочою програмою дисципліни «філософія» та інформаційним додатком до робочої програми на сайті кафедри філософії та методології науки за адресою http://www.philsci.univ.kiev.ua. Вибираємо мову: українська. Далі вибираємо «Програми»:

 

Робоча програма дисципліни "Філософія" (для бакалаврів географічного факультету спеціальності  "географія" лектор доц.Кравчук А.А.) Програма для студентів (Інформаційний додаток до робочої програми)

 

Робоча програма дисципліни "Філософія" (для бакалаврів географічного факультету спеціальності  "туризм" лектор доц.Кравчук А.А.)  Програма для студентів (Інформаційний додаток до робочої програми)

 

Робоча програма дисципліни "Філософія" (для бакалаврів ННІ "Інститут геології "лектор доц.Кравчук А.А.)  Програма для студентів (Інформаційний додаток до робочої програми)

 

Зверніть увагу на сітку годин, виділених на вивчення дисципліни, лекції та семінари, плани семінарських занять, критерії та шкалу оцінювання (у які будуть вноситися корективи на випадок продовження карантину, або його закінчення), перелік питань, що виноситься на іспит.

З 1.09.2020 року по 30.09.2020 на географічному факультеті та ННІ «Інститут геології» 1.09-17.09 відбуватиметься дистанційне навчання.

З розкладом занять ви можете ознайомитися в деканатах відповідних підрозділів.

 

·         Згідно з розкладом 1, 8, 15, 22, 29 вересня з 13:00 до 14:20 читатимуться он-лайн лекції для студентів спеціальності «географія» на платформі дистанційного зв’язку Zoom

 

·         3, 10, 17, 24 вересня з 13:00 до 14:20 читатимуться он-лайн лекції для студентів спеціальності «туризм» на платформі дистанційного зв’язку Zoom

 

·         2, 9, 16, 23, 30 з 12:20 по 13:55 читатимуться он-лайн лекції для студентів інституту геології на платформі дистанційного зв’язку Zoom

 

Студенти повинні приєднатися до відповідної онлайн-лекції у зазначений у розкладі час.

Інструкція роботи з роботою платформою дистанційної комунікації Zoom наводиться нижче.

 

Варіант А. Підключення до онлайн-конференції з комп’ютера

1. Завантажте програму «Zoom Client for Meetings» https://zoom.us/download

2. Встановіть програму та відкрийте її

3. Натисніть «Join a Meeting»

4. Якщо Ви маєте свій аккаунт – зайдіть до нього,натиснувши «Sign In». Після входу до аккаунтунатисніть «Join a Meeting»

5. Введіть ідентифікатор конференції таВаше ім’я. Також виберіть, чи хочете Вивикористовувати звук та/або відео і натисніть«Join»

 

Варіант Б. Підключення доонлайн-конференції з мобільнихпристроїв на базі операційних систем Android або IOS

1. Завантажте додаток «Zoom CloudMeetings» з Play Market або App Store

2. Відкрийте додаток та натисніть «Joina Meeting».

Для входу в конференцію вхід в системунеобов’язковий.

3. Введіть ідентифікатор конференції та Ваше ім’я. Також виберіть, чихочете Ви використовувати звук та/або відео і натисніть «Join»

 

Для пристроїв на Android:

Після того, як Ви підключилися доонлайн-конференції для того, щоб матиможливість чути організатора заходу іговорити самому Вам необхідно вибративаріацію «Call via device audio» у нижнійлівій частині екрану.

Для пристроїв на iOS:

Після того, як Ви підключилися доонлайн-конференції для того, щоб матиможливість чути організатора заходу іговорити самому Вам необхідно вибративаріацію «Agree». Одразу після цьогоз’явиться вікно, в якому потрібно будеобрати варіант “Call using interner audio”, щоб мати можливість чути іншихучасників.

 

Практичні заняття згідно із розкладом для кожної групи відбуватимуться у формі підготовки письмових доповідей із питань, які виносяться на розгляд.

·         Плани занять наведені в інформаційному додатку до робочої програми.

·         Обсяг матеріалу 5-7 друкованих сторінок 14 кеглем (вимоги до змісту матеріалу аналогічні як і до усних відповідей, що наведені у критеріях оцінювання у робочій навчальні програмі)

·         Студенти самі обираю питання із плану семінару, творчо опрацьовують їх, використовуючи наведену основну та додаткову літературу, першоджерела та надсилають викладачу для перевірки та оцінювання на корпоративну електронну адресу andriykravchuk@knu.ua.

·         Термін надсилання матеріалів - день семінару.

·         Матеріали, надіслані із порушенням строків, розглядатися не будуть.

 

Спілкуємося із всіх питань посередництвом цієї пошти

У разі необхідності до ваших послуг мої мобільні телефони: 067-2519379, 095-1745358.

На Ваші дзвінки відповідатиму у робочі дні (пн.-пт.) з 10:00-18:00 години